Site Menüsü
Üyelik Girişi
Anket
Anadolu Halk Hareketi'ni Doğru Buluyor Musunuz?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam124
Toplam Ziyaret650434
Yazılarımız Başlamıştır

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet sitemizdeki amacımız ortak bir doktrin ve bakış açısı sağlayabilmektir. Bu sebeple yazılarımıza İnsanlık Tarihi ile başlanacaktır. Çünkü bugün hem iç hem dış politikamıza bir yorum getirmek için, önce nereden geldiğimizin hatırlanması gereklidir.

Yazılarımızın sonunda görüleceği gibi Türkiye Cumhuriyeti için esas milliyetçilik kavramımız Anadolu Milliyetçiliği üzerine kurulmak ile birlikte, kökenlerimiz ve tarihimiz açısından Türk Milliyetçiliğini de bir temel esasa kavuşturmak, daha doğrusu var olan temel esaslarını tekrar hatırlatmak görevimizdir. Çünkü kendi tarihini bilmeyen kendisini sevemez. Kendisini sevemeyen ise hiç kimseyi sevemez.

Bizim bu esas sonuca en kısa sürede gelebileceğimize inanıyorum. Tabi ki sitemizin üyeleri ve tüm ziyaretçi arkadaşların fiili katılımları ile yolumuz daha doğru ve daha ferah olacaktır.

Dünya ve İnsanlık için unutulmaya yüz tutmuş bir gerçeği bu yazılarımızın sonucunda net bir şekilde görebileceğimize inanıyoruz. Ve bu gerçekle, şu an adı bile duyulmayan esas amaç ve ideallerin yüzümüze bir tokat gibi çarpacağını düşünüyoruz.

Çünkü bugün bir ortak dünya görüşü eksikliğini ve dünya ülkelerinin, daha doğrusu güç odaklarının Türkiye üzerindeki planlarını, yine bu yazılarımız sonucunda daha net ortaya koyabileceğiz.

Allah utandırmasın.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
5080 kez okundu

Yorumlar

yeni oluşum hakkında     21/03/2014 09:30

bu yolda başarılar diliyorum.cumhuriyet dönemi öncesi sonrası kavgasınıbırakıp TÜRKtarihinin bütününe sahip çıkılmsı gerekiyor.hareketinizin ampleminden bu sonucu çıkarıyorum başarılar.bu yolda sizinle beraber olacak milyonlar var diye düşünüyorum.Allah yar ve yardımcınız olsun.
Misafir -


 Kahve Falı Yasağı, Tekke ve Zaviyeler Kanunu İçin Bir Hazırlık mı?

 

 Adnan Menderes Mahkemesini yenileme talebi İskilipli İçin Hazırlık mı?

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°